Spotkanie aktywizująco-informacyjno-integracyjne

 

W sobotę 25 sierpnia  odbyło się wyjazdowe spotkanie aktywizująco- informacyjno-integracyjne do kompleksu wypoczynkowego „Sielsko na Wygodzie” w gminie Imielno. Gości na spotkanie dowiozła „Ciuchcia Expres Ponidzie”. Nie brakowało w niej wesołego śpiewu, który wprowadził wszystkich w świetny nastrój. Po dotarciu na miejsce Pani Prezes Zarządu LGD – Bogusława Wypych uroczyście powitała gości zapraszając na poczęstunek i wspólną zabawę. Atrakcją było Mini ZOO oraz Dinopark, które były dostępne dla każdego. Chętnych nie brakowało. Pamiętano o najmłodszych uczestnikach wyjazdu,
dla których zorganizowano dodatkowe rozrywki.

Pracownice Biura LGD informowały o postępie we wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju, a szczególnie o planowanych naborach wniosków. Odbywały się również konsultacje indywidualne.

W tym roku wspólną integrację umilił występ zespołu B&B Michał Blicharski
i Grzegorz Bełz z Jędrzejowa. Różnorodny repertuar zapewnił rozrywkę młodszym i starszym uczestnikom spotkania. W przerwie można było przekąsić pysznej grochówki, bigosu oraz kiełbaski i kaszanki serwowanej z grilla.
Na spragnionych czekała kawa, herbata i zimne napoje. Nad całością spotkania czuwały pracownice Biura LGD dbając o bezpieczeństwo i dobrą zabawę.